EXTENSII GENE NEGRE MINI TESTER

SKU: Nu se aplică

lei 41.00

0.10
0.10
0.07
0.07
0.05
0.05
A+
A+
B+
B+
C+
C+
D
D
CC
CC
K
K
K+
K+
L
L
M
M
LL
LL
MIX(8-13)
MIX(8-13)

Livrare gratuită

La toate comenzile ce depășesc 400 lei, oriunde în țară.

Suport clienți

Prin email la office@acaybeauty.ro sau telefonic la 0743 925 562.

Produse premium

Produse de cea mai înaltă calitate, pentru rezultate perfecte.

Informații suplimentare
Greutate 0.01 kg
Dimensiuni 10 × 7 × 2 cm
Grosime

0.15, 0.12, 0.10, 0.085, 0.07, 0.05, 0.03

Curbura

A+, B+, C+, D, CC, D+, K, K+, L, M, LL

Lungime

MIX(4-7), MIX(6-9), MIX(6-12), MIX(7-13), MIX(7-14), MIX(8-13), MIX(8-14), MIX(9-14), MIX(11-13), MIX(15-20), 7MM, 8MM, 9MM, 10MM, 11MM, 12MM, 13MM, 14MM

Descriere

EXTENSII GENE NEGRE MINI TESTER – Caseta extensii gene negre cu 6 rânduri pentru testare profesională

Extensii gene negre Mini Tester sunt soluția ideală pentru lash artiștii care doresc să testeze rapid o curbură, grosime sau lungime înainte de a cumpara o caseta completă.

Formatul compact, cu 6 rânduri, este perfect pentru testare, demonstrații sau pentru tehnicienii aflați la început de drum. Tehnicieni care își doresc sa ofere clientelor o diversitate mai mare de curburi dar cu o investiție minima.

Extensii gene negre mini tester sunt realizate din fibră sintetică premium de PBT hibrid, cu pigment negru intens, oferind definire și profunzime fiecărei aplicări.  Mini caseta de extensii gene negre permite realizarea unui set complet de extensii de gene dintr-o singura cutie. Fiecare cutie de extensii de gene tester conținând 6 rânduri cu lungimi de la 8 la 13mm.

Beneficii extensii gene negre mini tester:

  • 11 curburi disponibile pentru testare
  • 3 grosimi disponibile pentru testare , 0.10, 0.07, si 0.05
  • 6 lungimi disponibile într-un singur mix (8mm, 9mm, 10mm, 11mm, 12mm si 13mm)
  • Posibilitatea de a mixa mai multe curburi într-un singur set de extensii cu un cost minim
  • Posibilitatea de a testa diferite curburi fără a investi într-o cutie de 20 de rânduri
  • Cu o singura caseta poți realiza 2 cliente pentru o aplicare de extensii de gene fir cu fir sau un set de extensii de gene 2d.

Extensiile de gene negre Mini Tester sunt recomandate pentru lash artiștii care vor să verifice comportamentul fibrei, flexibilitatea și ușurința in crearea evantaielor cu fibra extensiilor de gene Acay Group.

Este alegerea practică pentru testarea noilor curburi sau pentru completarea rapidă a stocului în salon in special la curburile pe care nu le utilizezi in mod constant.

Când e recomandat sa utilizezi extensii gene negre mini tester?

  • când vrei sa oferi cursantelor tale șansă de a testa mai multe curburi
  • când realizezi componenta kitului pentru extensii de gene din cadrul cursului
  • când vrei sa realizezi un nou efect cu o anumită curbura pe care nu o folosești in mod constant
  • când vrei sa eficientizezi spațiul pentru produse atunci când pleci la un campionat
  • când vrei sa folosești o noua curbura a extensiilor de gene dar înainte de toate îți dorești sa o testezi

Produs destinat exclusiv pentru uz profesional, de catre persoane certificate in aplicarea extensiilor de gene.

Nu lasati produsul la indemana copiilor.

Pozele au caracter informativ.

Pentru intrebari suplimentare nu ezitati sa ne contactati.